fbpx
Pon-Nd 08.00 - 20.00 +48503384314

O mnie


Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem.
Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz,
nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali.

Patrząc z dołu fotografia Chodzież

Fotograf

Małgorzata Nowak


      Cześć, mam na imię Gosia i to ja patrzę z dołu! Kto by pomyślał, że wzrost, który dawniej był moim największym kompleksem, może stać się motorem najpierw do założenia bloga, a potem do otwarcia działalności. A jednak, niemożliwe nie istnieje!

      Aparat towarzyszył mi od zawsze, ale dopiero w momencie, kiedy zostałam mamą Marysi, potrzeba uwieczniania momentów stała się dla mnie najpiękniejszym sposobem na zatrzymanie cudów dnia powszedniego. I tak potrzeba przerodziła się w miłość, a ta w spełnienie największego foto-marzenia – możliwość łapania wyjątkowych momentów dla Was. Ot tak rzucone, gdzieś między wstawianiem prania a gotowaniem obiadu z nieodkładalnym dzieckiem uwieszonym na szyi, „chciałabym…” wreszcie nabrało realnych kształtów, a wszystko to dzięki nieocenionej pomocy mojego narzeczonego, dla którego chcieć to móc, a kiedy, to tylko kwestia czasu.

      Zdjęcia, które dziś możecie oglądać w moim portfolio to mała namiastka tego, co chcę Wam zaoferować. Priorytetem jest dla mnie spełnienie Waszych oczekiwań, ale niemalże tak samo ważne w mojej opinii jest poszerzanie własnej wiedzy oraz zdobywanie nowych umiejętności, dlatego, zanim pojawiła się tutaj moja oferta, udałam się na warsztaty z fotografii noworodkowej u jednej z najbardziej utalentowanych fotografek w Polsce.

      Jeśli marzysz o wyjątkowej, pełnej emocji i wzruszeń pamiątce z okresu ciąży, chcesz uwiecznić pierwsze dni życia Twojego maluszka, bądź po prostu uchwycić w kadrach magię codzienności, zapraszam. Stwórzmy razem coś pięknego.

Signature